O nas

 

Jesteśmy dwiema dziewczynami, które z pasji do ubrań i sprzeciwie wobec nadprodukcji założyły w czasie pandemii komis z wyjątkowymi egzemplarzami vintage i nie tylko. Na co dzień Ania jest kostiumografką pracującą w teatrach w Polsce i za granicą a Olga kończy wydział scenografii na Warszawskiej ASP. Dzikość Serca jest dla nas sposobem wyrazu naszych idei i naszej wolności, dążeniu do równości i tolerancji. 

Dzikość Serca sprzeciwia się nadprodukcji, ageismowi, wykluczeniu, homofobii i silnie stoi za prawami kobiet. 

Wszystkie ubrania w naszym sklepie są przez nas starannie dla Was wybrane. Nie skupiamy się na markach, choć znajdziecie je na naszej stronie. Uważamy, że każda rzecz jest wyjątkowa i może sprawić nowej właścicielce czy właścicielowi jeszcze dużo Dzikiej przyjemności. 

Nasz sklep stacjonarny działa na zasadzie komisu, możecie przynosić do nas swoje vintage skarby i wyjątkowe egzemplarze współczesne. Będzie nam miło poznać Was osobiście bo bezpośredni kontakt z Wami jest dla najcenniejszy.

Zapraszamy do Dzikości-jesteśmy z Wami w tych trudnych czasach! Niech Dzikość Was nigdy nie opuszcza a Wasze Serca płoną!

 

Możecie dowiedzieć się o nas i naszej idei więcej:

https://noizz.pl/spoleczenstwo/wiecej-niz-100-osob-ktore-zmieniaja-polske-na-lepsze/lx591fv

https://k-mag.pl/article/10-najciekawszych-sklepow-z-ubraniami-vintage-w-polsce

https://gazetazoliborza.pl/2020/10/dzikosc-serca-wypowiada-wojne-konsumpcjonizmowi/

Rozmowwa.pl/wywiad/dzikosc-serca/

http://ustamagazyn.pl/2020/09/12606/

https://noizz.pl/fashion/poprosilismy-dzikosci-serca-o-interpretacje-najbardziej-pojechanych-butow-sezonu/23c12xc

https://kobieta.wp.pl/w-dzikosci-kazdy-sie-zmiesci-czyli-historia-o-modzie-ktora-moze-laczyc-ponad-pogladami-6525363367603072a

https://www.aniamaluje.com/2020/07/najlepsze-lumpeksy-warszawa.html